Welkom in Madi Okollo, West-Nile, Oeganda
Word Groeipartner!
Samen met ouders werken we aan een kansrijk leven voor hun kinderen. Dat doen we door uitzichtloze levensomstandigheden te doorbreken, nieuwe kansen te bieden en een veilige omgeving te creëren waarin kinderen kunnen groeien. We helpen gezinnen om steeds meer op eigen benen te staan en zetten zo in op blijvende verandering die doorwerkt in de toekomst. Zo kunnen kinderen veilig opgroeien, zich ontwikkelen op school en stap voor stap toewerken naar zelfstandigheid.
We zijn van 2026 tot 2032 in dit gebied en je kunt meebouwen aan een wereld waarin kinderen opgroeien met toekomstperspectief. Doe je mee? Volg de kleine Duncan in zijn groei de komende zeven jaar. Zullen we met elkaar dit jongetje een sterke basis voor de toekomst geven?
Geef voor een goede start
€ 5.000 per jaar
Een goede start begint al in het eerste levensjaar. In Madi Okollo is er dringend behoefte aan peuter-/kleuteronderwijs. Met de gemeenschap worden de komende jaren nieuwe kleuterscholen gebouwd. Hier kunnen kinderen spelenderwijs heel veel leren. Ze krijgen een maaltijd en stromen veel beter door naar het primair onderwijs.
Totale kosten € 50.000 per peuter-/kleuterschool. Aantal geplande scholen: 6 in 7 jaar.
Nodig: 60 ondernemers die elk minimaal € 5.000 inbrengen, drie jaar lang
Geef voor sterke gezinnen
€ 2.500 per jaar
Met een parenting training leren we ouders kinderen positief op te voeden, hen te zien en te beschermen.
We trainen zelfhelpgroepen om met elkaar te sparen en te lenen ten bate van hun kinderen.
We geven agrarische PIP trainingen waarbij het hele gezin een plan maakt voor de toekomst van hun huishouden. Hiermee stijgt de opbrengst van het land en vervolgens ook het gezinsinkomen.
Nodig: 80 ondernemers die elk minimaal € 2.500 inbrengen, 3 jaar lang.
Geef een algemene gift
€ 1.500 per jaar
Samen met ouders werken we aan een kansrijk leven voor hun kinderen. Dat doen we door uitzichtloze levensomstandigheden te doorbreken, nieuwe kansen te bieden en een veilige omgeving te creëren waarin kinderen kunnen groeien. We helpen gezinnen om steeds meer op eigen benen te staan en zetten zo in op blijvende verandering die doorwerkt in de toekomst.
Zo kunnen kinderen veilig opgroeien, zich ontwikkelen op school en stap voor stap toewerken naar zelfstandigheid.
Reis naar Oeganda
Ga van 6 tot en met 13 maart 2027 mee naar Oeganda en ervaar zelf de impact van het programma. Tijdens deze inspirerende reis ontmoet je lokale partners, bezoek je projecten en krijg je een uniek inkijkje in het verschil dat we samen maken.
De reis is bedoeld voor Groeipartners die aan dit programma verbonden zijn, maar staat ook open voor ondernemers die Groeipartner willen worden of al betrokken zijn bij andere projecten van Red een Kind. Met een groep van maximaal 15 deelnemers creëren we volop ruimte voor persoonlijke ontmoetingen, gesprekken en verdieping.