Dankdag 2011

Veel kinderen in Ethiopië worden ziek door vervuild drinkwater, of krijgen ziekten als malaria. Met uw steun blijven meer kinderen gezond. In het kader van Dankdag 2011 vragen we uw aandacht voor dit speciale project.

De Rift Vallei ligt in het hart van Ethiopië. In dit gebied is weinig (schoon) water beschikbaar. Kinderen zijn daardoor extra kwetsbaar. Ziektes liggen op de loer. Bovendien moeten de kinderen vaak kilometers lopen om water te dragen. Ze kunnen dan niet naar school. Hier moet iets aan veranderen!

Red een Kind werkt in de Rift Vallei samen met de Kale Heywet Church (EKHC). Kale Heywet betekent ‘Levend water’. De EKHC heeft in twaalf dorpen waterputten en pompen aangelegd. Op school leren de kinderen hoe ze gezond kunnen blijven. Volwassenen krijgen voorlichting over hygiëne en het gebruik van waterfilters. Zo kunnen er meer gezonde kinderen naar school.

Wilt u dit project steunen? Namens deze kinderen en hun ouders, hartelijk dank!

DOWNLOADS

Powerpointpresentatie

Stukje kerkblad / website

Voorbeeld Flyer A6

Voorbeeld Poster A3

 

 

Dit artikel wil ik doorsturen naar:

Mijn gegevens zijn: